Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wigilia w Szkole Rodzenia w Łomży

Główne zdjęcie
ks. Andrzej Godlewski - proboszcz parafii. pw. Krzyża Świętego wśród dzieci, mam i tatusiów (fot. radionadzieja.pl)

Kilkadziesiąt rodzin uczęszczających w 2007 roku do szkoły rodzenia działającej w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II w Łomży, spotkało się przy wigilijnym stole. Tradycyjnie już od kilku lat wigilię dla młodych rodziców i ich pociech organizują nowi uczestnicy szkoły. Przybyłe rodziny przywitał i pobłogosławił proboszcz parafii ks. Andrzej Godlewski.

To doskonała okazja do tego, aby się poznać, wymienić doświadczenia związane z przyjściem na świat dziecka, mówią zgodnie przyszli rodzice.

Dzieci, które urodziły się w 2007 roku pierwszy raz także zobaczyły Świętego Mikołaja. Przybył on na wigilię z wielkim workiem prezentów dla maluchów.
W czasie spotkania specjalny program muzyczno-taneczny przedstawiły dzieci z jednego z łomżyńskich przedszkoli.

Rodzice „tegorocznych dzieci” otrzymali od prowadzącej zajęcia szkoły rodzenia położnej Jagody Eryng specjalny dyplom uczestnictwa w szkole rodzenia, potwierdzający pozytywnie zaliczony sprawdzian, który odbył się na sali porodowej.

Szkoła Rodzenia rozpoczęła swoją działalność 1 sierpnia 2003r. w Centrum Katolickim przy Parafii pw Krzyża Świętego w Łomży. Zajęcia prowadzi Jagoda Eryng, położna specjalistka, pracująca w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Łomży. Szkoła może poszczycić się wieloma "wyuczonymi rodzinami" oraz dużym uznaniem grup medycznych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę