Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Zambrów: Pegazy rozdane

W Zambrowie rozdano Pegazy - nagrody dla miłośników kultury oraz osób i firm wspierających kulturalne przedsięwzięcia w mieście. Pegaz - to dowód uznania dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie dla artystów i sponsorów. Przyznawany jest od 6 lat.


W tym roku Perłowego Pegaza otrzymała Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta, która działa pod kierunkiem Krzysztofa Witkowskiego. Do tej pory posiadaczami statuetki są: Janusz Kulesza, Blues Brothers, Teatr Form Różnych, Pracownia Plastyczna - Klubu Miłośników Sztuk Plastycznych w Zambrowie i zespół Camerata. Złoty Pegaz - za sponsoring - trafił w tym roku do Banku Spółdzielczego w Zambrowie oraz sklepu Harry and Son. Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w salce MOK w Zambrowie podczas inauguracji nowego sezonu kulturalnego. Oprawę muzyczną uroczystości przygotował zespół instrumentalno-wokalny Camerata.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę