Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Biskup Tadeusz Bronakowski dziękuje diecezjanom za głosowanie

Fakt, że tak duża liczba Polaków potraktowała niedzielne wybory poważnie, napawa optymizmem i radością - uważa biskup pomocniczy diecezji łomżyńskiej Tadeusz Bronakowski. 55, 3 % głosujących to dobry wynik - mówił biskup w wywiadzie dla Radia Nadzieja.


Biskup Bronakowski ma nadzieje, że po wyborach ucichną wszelkie polityczne spory. Wierzę że zarówno partia wygrana, jak i ci którzy nieznacznie przegrali te wybory wspólnie wezmą się do pracy, aby zwykli ludzie odczuli że są szanowani, aby każdy dobrze czuł się w ojczyźnie. - dodał biskup

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę