Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mleczni LIDERzy

Mleko Polskie w butelce, Jogurt Polski oraz ser Favita z Mlekowity, Śmietana do zup z OSM Piątnica i Łaciate masło extra z Mlekpolu zajęły pierwsze miejsca w prestiżowym konkursie LIDER FORUM.

Wśród dostępnych na krajowym rynku artykułów mleczarskich wyodrębniono kilkadziesiąt produktów zgłoszonych przez producentów, dystrybutorów i handlowców. Wstępną selekcję przeprowadziła Komisja Konkursowa złożona z ekspertów, później głosowali czytelnicy magazynów Forum Mleczarskie. W każdej z dziesięciu kategorii wskazano trzy najlepsze produkty. W konkursie wyróżniły się wysokomazowiecka Mlekovita i Hochland Polska. Po trzy produkty tych firm zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.
        

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę