Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

80 tysięcy wniosków o dopłaty na podlasiu

Około 80 tysięcy wniosków o dopłaty bezpośrednie złożyli rolnicy z województwa podlaskiego. W środę upłynął II termin ich składania. Jak podkreśla Wojciech Szczepkowski dyrektor podlaskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży to dobry wynik, ale mimo, że termin składania wniosków został wydłużony o dwa tygodnie jeszcze jeszcze rolnicy skorzystali z tej możliwości.

W sumie rolnicy z terenu województwa podlaskiego z tytułu dopłat powinni otrzymać około 500 milionów złotych. Zanim jednak pieniądze zostaną im wypłacone rolników czeka jeszcze weryfikacja ich wnioski przez pracowników Agencji.
W województwie podlaskim takiej weryfikacji będzie poddanych około 5 tysięcy gospodarstw.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę