Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pedagogika w Łomży na 99 proc.

Nowy kierunek chce uruchomić Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży. Jest szansa, że jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się nabór na pedagogikę. Wniosek uczelni na uruchomienie nowego kierunku uzyskał bowiem pozytywną opinię Państwowej Komisji Akredytacyjnej.

Ale zanim pedagogika w Łomży ruszy, pisemną decyzję musi wydać jeszcze Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Czy przy obecnych zawirowaniach politycznych to się uda? - dziekan Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości, dr Zbigniew Piotrowski jest dobrej myśli. Mówi, że pedagogika w Łomży rozpocznie nabór jeszcze w tym roku akademickim i to na 99 proc.

Dr Zbigniew Piotrowski zapewnia, że na studentów pedagogiki czeka już kadra – to wykładowcy z KUL, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Uniwersytetu w Białymstoku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę