Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wnioski o doplaty

89 % podlaskich gospodarzy złożyło wnioski o dopłaty bezpośrednie. To ci którzy są wpisani do ewidencji producentów rolnych. Na założenie wniosku o dopłaty, rolnikom pozostało jeszcze 3 dni z dzisiejszym. Termin upływa z końcem czerwca. Jest to już drugi termin kończący akcję składania wniosków bez konsekwencji utraty części dotacji. Wcześniej Komisja Europejska przedłużyła możliwość składania wniosków o dwa tygodnie z powodu małego zainteresowania polskich rolników dopłatami. Wnioski można składać do powiatowych biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wcześniej zainteresowanie podlaskich rolników, dopłatami było zdecydowanie większe niż w innych województwach. W ciągu ostatnich 2 tygodni te proporcję lekko się zmieniły.
O składaniu wniosków o dopłaty przypomina rolnikom Agencja, przypominają też Ośrodki Doradztwa rolniczego.
Od czwartku ARiMR również będzie przyjmował wnioski o dopłaty. Jednak każdy dzień zwłoki wiąże się z utratą 1% ogólnej kwoty.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę