Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Powiat dla Katedry

Powiat łomżyński wystosował apel do samorządów diecezji łomżyńskiej. „Katedra Łomżyńska-Matka i Głowa Kościołów Diecezji, szczególne miejsce biskupiej posługi przez 500 lat była świadkiem najważniejszych wydarzeń, znakiem duchowej wspólnoty mieszkańców tej ziemi” - piszą w apelu radni powiatu łomżyńskiego. „Naszą powinnością jest aktywne włączenie się oraz materialne wsparcie działa odnowy Łomżyńskiej Katedry” - samorządowcy z powiatu łomżyńskiego podczas sesji przyjęli stanowisko, w którym sami deklarują wsparcie remontu łomżyńskiej Katedry - mówi Starosta Wojciech Kubrak.

A samorząd powiatu łomżyńskiego zadeklarował, że ze swojego budżetu na remont Katedry przeznaczy 5 tysięcy złotych. W 500-letniej już Świątyni od kilku lat prowadzone są prace remontowe i konserwatorskie – osuszanie murów, remont organów oraz kaplic Matki Bożej i Najświętszego Sakramentu. W roku jubileuszu Katedry zostanie rozpoczęty remont prezbiterium i całego wnętrza Kościoła. Innym ważnym przedsięwzięciem jest ogrzanie i wentylacja świątyni. „Wierzymy, że nasze wspólne działanie zostanie uwieńczone sukcesem, tak, byśmy mogli przekazać Matkę Kościołów Diecezji Łomżyńskiej następnym pokoleniom Polaków” - napisali w apelu radni powiatu łomżyńskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę