Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

500 kg żywności zebrała Caritas

Około pół tony żywności podarowali Łomżanie potrzebującym dzieciom. Przez 2 dni w Łomży trwała akcja, podczas której zbierano produkty żywnościowe. Zbiórkę już po raz 3 przygotowała Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W większych sklepach w mieście stali wolontariusze, którzy do koszy zbierali makaron, ryż, konserwy i dżemy. Siostra Dorota Krasucka z Caritas mówi, że Łomżanie po raz kolejny okazali wiele serca.

Żywność zebrana podczas zbiórki zostanie przekazana na wakacyjne wyjazdy Caritas. Na początku lipca dzieci z potrzebujących rodzin wyjadą do Ośrodka Caritas archidiecezji warszawskiej w Broku nad Bugiem. Później inna grupa będzie odpoczywać w podłomżyńskich Balikach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę