Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Skontrolowane zakłady usługowe

Zakłady kosmetyczne, gabinety fryzjerskie, pralnie i solaria kontrolowali inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektorat Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Celem kontroli było dokonanie przeglądu i oceny poziomu oraz rzetelności działania przedsiębiorców świadczących usługi dla ludności. Wyszło, że jest całkiem dobrze.

W sumie kontrolerzy z Inspekcji Handlowej odwiedzili 31 zakładów usługowych działających w Białymstoku, Siemiatyczach, Ciechanowcu, Łomży, Wysokiem Mazowieckiem, Kolnie i Suwałkach. Niewielkie nieprawidłowości stwierdzono jedynie w czterech placówkach objętych kontrolą. W dwóch zakładach nie było cennika usług, w kolejnym cennik był, ale bez określenia jednostek miar, a w czwartym na cenniku stwierdzono niewłaściwe oznaczenie produktów.
Kontrolerzy, którzy wykryli te braki, właścicielom dwóch zakładów wystawili mandaty karne.W pozostałych przypadkach ograniczono sie jedynie do żądania usunięcia stwierdzonych nieprawidłowości.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę