Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 grudnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Skontrolowane zakłady usługowe

Zakłady kosmetyczne, gabinety fryzjerskie, pralnie i solaria kontrolowali inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektorat Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Celem kontroli było dokonanie przeglądu i oceny poziomu oraz rzetelności działania przedsiębiorców świadczących usługi dla ludności. Wyszło, że jest całkiem dobrze.

W sumie kontrolerzy z Inspekcji Handlowej odwiedzili 31 zakładów usługowych działających w Białymstoku, Siemiatyczach, Ciechanowcu, Łomży, Wysokiem Mazowieckiem, Kolnie i Suwałkach. Niewielkie nieprawidłowości stwierdzono jedynie w czterech placówkach objętych kontrolą. W dwóch zakładach nie było cennika usług, w kolejnym cennik był, ale bez określenia jednostek miar, a w czwartym na cenniku stwierdzono niewłaściwe oznaczenie produktów.
Kontrolerzy, którzy wykryli te braki, właścicielom dwóch zakładów wystawili mandaty karne.W pozostałych przypadkach ograniczono sie jedynie do żądania usunięcia stwierdzonych nieprawidłowości.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę