Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomżyńscy wychowawcy dostają wyrównania

To efekt uprawomocnienia się uchwały Rady Miejskiej dotyczącej m.in. nowych stawek dla nauczycieli za wychowawstwo. Podniosła ona obowiązujące w tym roku dodatki za wychowawstwo z 25 do 50 zł. Jak podkreśla Łukasz Czech z Biura Prasowego Łomżyńskiego Ratusza wypłaty tych dodatków, wraz z wyrównaniem od początku roku, właśnie są w trakcie realizacji.

Wyższe dodatki należą się wychowawcom pracujący w łomżyńskich przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Każdy z nich otrzyma w maju po 200 zł wyrównania za pierwsze cztery miesiące roku, gdy nauczycielom wypłacano dodatki na starych zasadach.
Zgodnie z wyliczeniami władz miasta podniesienie dodatku za wychowawstwo z 25 na 50 zł będzie kosztowało budżet Łomży 175 tys zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę