Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Uwaga! Potrzebni artyści malarze

Potrzebni artyści malarze, którzy pomogą stworzyć motylkowy oddział w Łomży. Osób uzdolnionych plastycznie poszukuje oddział dziecięcy wojewódzkiego szpitala w Łomży. Od kilku tygodni na oddziale trwa wielkie malowanie. Początkowo bajkowe obrazy na ścianach tworzyło kilka uczennic min. z Gimnazjum nr 6 w Łomży pod okiem artysty plastyka Grażyny Podedwornej. Chętnych jednak brakuje a do pomalowania są jeszcze sale chorych i pomieszczenia personelu.

Pracy jest bardzo dużo. Na malarzy czeka farba, pędzle i oczywiście uśmiech dzieci, które juz cieszą się z zielonej łąki i zwierząt namalowanych na szpitalnym korytarzu. Oddziałowa oddziału dziecięcego, która jest inicjatorką stworzenia w Łomży Motylkowego Oddziału chciałaby, aby w szpitalu powstała np: sala Smerfów czy pokój Kubusia Puchatka. 5 tysięcy złotych na realizację przedsięwzięcia szpital zdobył z fundacji Porozumienie Bez Barier. Środki udało się tez pozyskać od sponsorów. Pieniędzy jest jednak zbyt mało by zapłacić artystom plastykom, dlatego personel oddziału dziecięcego prosi o pomoc. Nowy odział dziecięcy ma być kolorowy, bardzo przyjazny dla małych pacjentów i ich rodziców. Ma w nim powstać min. sala zabaw dla dzieci.
Oddziałowa Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala w Łomży jeszcze raz zwraca się do wszystkich artystów plastyków, o pomoc w pomalowaniu oddziału dla małych pacjentów!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę