Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Tydzień Bibliotek

Konkursy czytelnicze, lekcje biblioteczne oraz spotkania z autorami książek złożą się na tegoroczny tydzień bibliotek w Łomży. Pod hasłem „ Biblioteka mojego wieku” rozpocznie się on w najbliższy poniedziałek 7 maja. Podczas spotkań z uczniami pracownicy bibliotek postarają się odpowiedzieć na pytanie :Dlaczego warto czytać książki? oraz umożliwią poznanie bajek i baśni europejskich. Każdy będzie mógł popisać się swoją wiedzą na temat książek podczas konkursów.


Przez cały tydzień będzie trwał konkurs czytelniczy ”W świecie poezji” - jego uczestnicy będą musieli odgadnąć autora oraz tytuł prezentowanych w oddziałach bibliotecznych na terenie Łomży utworów poetyckich. Na antenie Radia Nadzieja rozegrany zostanie zaś konkurs „Wokół biblioteki”- do wygrania będą oczywiście nagrody książkowe. Tydzień bibliotek uatrakcyjni spotkanie ze Stefanią Henryką Cieszyńską i jej książką „Chwila z Życia” , a dyrektor Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej opowie o pięknie ukrytym w dźwiękach.
Warto dodać, że podczas całego Tygodnia Bibliotek w Łomży czyli od 7 do 12 maja we wszystkich oddziałach Miejskiej Biblioteki Publicznej nie będą pobierane kary pieniężne za przetrzymywanie książek ponad termin wypożyczenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę