Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Łatwa Matura

Obraz matki w "Granicy" Zofii Nałkowskiej i w "Przedwiośnu" Stefana Żeromskiego - tak brzmiał pierwszy temat na dzisiejszych egzaminach maturalnych z języka polskiego, który wybrało większość abiturientów. Drugi temat, rzadziej wybierany, dotyczył koncepcji romantycznej w "Dziadach" Adama Mickiewicza. Było łatwo - tak dzisiejszy egzamin dojrzałości oceniają maturzyści z jednego z liceów łomżyńskich

Przed maturzystami jeszcze kilka egzaminów – wśród nich pisemny jezyk obcy nwożytny i przedmiot do wyboru, oraz sejsa ustna – z języka polskiego i obcego.

Wynik matur absolwenci poznają 29 czerwca.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę