Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Viola Brzezińska – „Druga po Bogu” w Łomży

Główne zdjęcie
fot. www.radionadzieja.pl

''Druga po Bogu'' to tytuł piosenki zwiastującej najnowszy album piosenkarki, którą m. in można było usłyszeć w na piątkowym koncercie Violi Brzezińskiej i jej zespołu. Koncert odbył się w parafii Krzyża Świętego w Łomży, w ramach XIII Dni Kultury Chrześcijańskiej i przyciągnął liczną widownię.

Viola Brzeźińska wystąpiła ze swoim nowym zespołem w składzie: Bartek Mielczarek (gitara basowa), Michał Maliszewski (gitara), Tomasz Franciszkowski (perkusja).

Prawie dwugodzinny koncert w Łomży przyciągnął liczną widownię i został przyjęty gromkimi oklaskami, po których artystka kilka razy bisowała.

Viola Brzezińska wygrała w 1995 r. finał programu "Szansa na sukces" i konkurs "Debiuty" w Opolu. Rok później w koncercie "Premier" zaśpiewała specjalnie dla niej napisaną przez Jacka Cygana i Piotra Rubika piosenkę "Szarości me".Piosenkarka ma na swoim koncie sześcioletnią współpracę z teatrem Buffo, gdzie śpiewała i tańczyła w musicalu "Metro".

Brała również udział w castingu na wokalistkę znanego polskiego zespołu. Kiedy dowiedziała się jednak, że to zespół Michała Wiśniewskiego "Ich Troje" - zrezygnowała.

Współpracowała z Krzysztofem Krawczykiem, Piotrem Rubikiem, Magdą Anioł, Full Power Spirit, Triquetrą, chórami Voce Angeli, TGD, Saruel Music.

Z zespołem Saruel Music (2000 - 2006) nagrała płyty: "Saruel", "Pieśni naszych ojców", "Miriam" i "Z Tobą". Z zespołem Viola i New Day (2003-2006) nagrała m.in. płyty: "Tam-Tam i Tu", "Czarna płyta", "W ogrodzie oliwnym".


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę