Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wyniki bibliotecznej amnestii

207 dłużników miejskiej biblioteki publicznej w Łomży zwróciło 561 książek. To efekt amnestii ogłoszonej przez bibliotekę i trwającej od 1 do 12 czerwca. Jak się dowiedzieliśmy zapominalscy czytelnicy przetrzymywali książki wypożyczone w latach 2002-2004.

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży Krystyna Sobocińska cieszy sie, że akcja amnestyjna odniosła dobry skutek.
Jak powiedziała dyrektor Sobocińska, nie oddawanie książek w terminie to ciągle duży problem bibliotek nie tylko w naszym mieście.
Dodajmy jeszcze, że ilość dłużników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży ciągle się zmienia - pracownicy placówki oceniają ją na około 2 tysiące osób.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę