Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Setki policjantów

Ponad 300 policjantów z całego województwa podlaskiego będzie czuwać nad bezpieczeństwem kibiców, piłkarzy i obserwatorów podczas dzisiejszego meczu piłki nożnej pomiędzy ŁKS Łomża a Jagiellonią Białystok. Służby porządkowe derby województwa podlaskiego rozgrywane dzisiaj w Łomży zakwalifikowały jako mecz podwyższonego ryzyka.


W okolice stadionu skierowanych zostanie więcej patroli drogówki, a porządku pilnować będzie kilkuset policjantów z prewencji. Wprawdzie zarząd łomżyńskiego klubu przeznaczył 250 biletów dla kibiców z Białegostoku, jednak organizatorzy nie wykluczają, że kibiców Jagiellonii będzie więcej. Funkcjonariusze zapowiadają szczegółowe kontrole wszystkich zmierzających na stadion.
- Będziemy kontrolować kibiców i ich samochody. Na stadion nie wejdzie nikt, u kogo znajdziemy niebezpieczne przedmioty czy alkohol - mówi Krzysztof Leończak, oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Policja nie będzie zamykać dla ruchu ulicy Zjazd, przy której znajduje się łomżyński stadion, jednak samochody przejeżdżające tranzytem przez Łomżę będą kierowane na objazd tego odcinka miasta. Spotkanie o mistrzostwo drugiej ligi pomiędzy ŁKS a Jagiellonią rozpoczyna się o godzinie 16-00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę