Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Improperia w Katedrze Łomżyńskiej

Już po raz siódmy w Katedrze Łomżyńskiej zabrzmią dziś wieczorem słowa „Ludu mój, ludu cóżem ci uczynił?”. Improperia zaśpiewa Zespół Muzyki Dawnej VOCI UNITE pod kierunkiem Katarzyny Szmitko oraz Schola Gregoriańska Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. „Improperia” to z łaciny narzekania i skargi. Ich podmiotem jest sam Jezus Chrystus. -W historii kościoła wykonywano je w różnych stylach muzycznych, nasze zespoły wykonują chorał gregoriański obowiązujący obecnie w liturgii - wyjaśnia Katarzyna Szmitko.


Improperia rozpoczną się w Łomżyńskiej Katedrze o 20.00
- To dobra pora na refleksję nad tematyką dzisiejszego dnia i wspólny śpiew - mówi Katarzyna Szmitko. - Przygotowaliśmy dla wiernych słowa dwóch pieśni tradycyjnych "Jezu zraniony na me duszne rany" oraz "Już Cię żegnam najmilszy Synu Chrystusie" - dodaje.
Improperia z Katedry będą transmitowane na antenie Radia Nadzieja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę