Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Ostatnie dwa dni na składanie wniosków

Jeszcze tylko dziś i jutro rolnicy mogą składać wnioski o dopłaty bezpośrednie. Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej każdy rolnik uprawiający ziemię ma prawo do dopłaty do każdego hektara użytków rolnych. Zgodnie z traktatem przedakcesyjnym polskie dopłaty w pierwszym roku członkostwa w UE wynoszą 55% dopłat w starych państwach unijnych, ale z każdym kolejnym rokiem mają wzrastać o 5%. Rolnikom z regionu należą się także dodatkowe pieniądze z tytułu gospodarowania w niekorzystnych warunkach. W sumie na każdy hektar ziemi można otrzymać ponad 500 złotych.

Warunkiem jest jednak złożenie odpowiedniego wniosku. Można je składać jeszcze dziś i jutro we wszystkich powiatowych biurach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Agencja pracuje w godzinach od 6 do 22.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę