Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Hydrofor dla schroniska ARKA

Ponad 1400 złotych zebrała młodzież Szkół Katolickich podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego w pierwszy dzień wiosny. Pieniądze zostaną przekazane schronisku dla zwierząt Arka. 1455 złotych wystarczy na zakup hydroforu. Urządzenie jest niezbędne do właściwego funkcjonowania schroniska.

Do tej pory nie było tam bowiem bieżącej wody, a pracownicy korzystali ze studni głębinowej – powiedziała kierownik schroniska Bożena Jarząbek. Trzeba było nosić wodę wiadrami. -Teraz wystarczy podłączyć wąż – to znacznie ułatwi pracę i opiekę nad zwierzętami- dodała Bożena Jarząbek.
Młodzież ze Szkół Katolickich I dzień wiosny przywitała dwoma koncertami w auli szkolnej. Grał zespół z Klubu POP-ART Miejskiego Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę