Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Konkurs na slogan reklamowy Zambrowa

Wymyśl slogan reklamowy dla Zambrowa – dostaniesz nagrodę. Burmistrz ogłosił konkurs na slogan, który w najlepszy sposób oddawałby charakter miasta. Powinien tworzyć wizję miejscowości, odzwierciedlać jej duszę, a także kreować entuzjazm i swoisty rozmach – czytamy w regulaminie konkursu


Propozycje sloganów reklamujących Zambrów przyjmuje tamtejszy Urząd Miasta do końca kwietnia. Następnie o tym, który jest najlepszy, zdecydują internauci.

A na zwycięzcę czeka nagroda – bon o wartości 400 zł na zakupy w zambrowskiej księgarni.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę