Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Miasto przekazało blisko 3 ha dla PWSIiP

Na środowej nadzwyczajnej sesji radni miasta Łomża jednogłośnie podjęli decyzję o przekazaniu w formie darowizny terenów (trzech działek) o powierzchni 2,7975 ha, położonej przy ul. Poznańskiej, na potrzeby Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Przekazany teren, wartości ponad 1 miliona złotych, będzie wykorzystany pod budowę hali laboratoryjnej do nowoczesnego przetwórstwa rolno – spożywczego, budynku dydaktycznego Instytutu Technologii Żywności. Fundusze na ten cel uczelnia będzie starała się pozyskać z funduszy unijnych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę