Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Łomża: Oczepkowane studentki pielęgniarstwa.

Za sobą mają już pierwszy etap kształcenia. Z dumą mogą powiedzieć, że są już prawie pielęgniarkami. Dziś 50 studentek Instytutu Pielęgniarstwa w Łomży założyło czepki – symbole pasowania na pielęgniarkę. Studentki w Instytucie Pielęgniarstwa zdobywają nie tylko wiedzę medyczną, ale również z zakresu psychologii, socjologii i pedagogiki. Najważniejsze w zawodzie pielęgniarki jest jednak powołanie – tak uważają przyszłe pielęgniarki.

Pielęgniarki na łomżyńskiej państwowej uczelni uczą się również języka angielskiego. Mimo, że większość deklaruje, że chce pracować w Polsce, to wiele z nich nie wyklucza wyjazdów za granicę.

Uroczystość czepkowania studentek Instytutu Pielęgniarstwa przy Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości odbyła się w auli II LO. Gościem spotkania był bp Stanisław Stefanek, który wygłosił inauguracyjny pt: „Szata znakiem przyjętych zadań i społecznego szacunku”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę