Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Zwycięzcy Animals 2006

Sylwester Gosk – uczeń łomżyńskiej „10-tki” wykonał najładniejszy karmnik dla ptaków. Tak uznała komisja, która oceniała prace nadesłane na konkurs „Animals 2006”. Konkurs na najładniejsze karmniki i budki lęgowe po raz kolejny zorganizowała Rada Osiedla Nr 12 i Administracja Osiedla Nr 3 Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dzieci i młodzież łomżyńskich szkół wykonały i nadesłały ponad 150 prac. Specjalna komisja złożona ze spółdzielców, samorządowców i przyrodników wyłoniła najlepsze.


Budowa karmników i budek lęgowych dla ptaków ma zachęcić młodych ludzi do pomocy skrzydlatym stworzeniom, szczególnie w okresie zimy. Z-ca Nadleśniczego Nadleśnictwa Łomża, Dariusz Godlewski podkreśla, że ptaki można dokarmiać, ale tylko wtedy, gdy warunki są bardzo trudne. Należy jednak pamiętać, aby używać odpowiedniej karmy.

Nagrodę drugą za swój karmnik dostała Edyta Jarosik z klasy IV J Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących. Na trzecim miejscu uplasowali się: Rafał Mocarski z PG nr 3 i Rafał Szewczyk SP nr 10. Natomiast zdobywcą nagrody klasowej jest klasa V A ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży. Członkowie działającego tam koła przyrodniczego wykonali 17 prac.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę