Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Likwidacja Jednostki

Ostatnie transporty wyjeżdżają ze Składu Łomża. O jednostkę wojskową 3090 w Łomży walczyli parlamentarzyści i samorządowcy. Jednak bezskutecznie - mówi Kierownik Jednostki Wojskowej Skład Łomża 3090 , major Jarosław Klimaszewski. Dokładnie 30 czerwca z Jednostki odejdzie 4 żołnierzy i 64 pracowników cywilnych. O ile ci pierwsi znajdą miejsce w innych jednostkach, to niepewny jest los kadry cywilnej Wojska.

Najwięcej – bo 31 osób – to pracownicy usług ochrony, jest 7 magazynierów, tyle samo pracowników obsługi biurowej oraz kierowców i operatorów pojazdów. Są mechanicy urządzeń, robotnicy oraz inspektor BHP.
Wszyscy mogą iść tylko na kuroniówkę – Andrzej Skrodzki z Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży twierdzi, że Urząd nie ma dla nich żadnych propozycji ani pracy ani nawet szkoleń.
Warto dodać, że tylko 4 pracowników likwidowanej Jednostki Wojskowej Skład Łomża ma wyższe wykształcenie. Najwięcej – łącznie 31 osób - jest z wykształceniem zasadniczym zawodowym oraz podstawowym. Wykształcenie średnie, policealne oraz ogólnokształcące ma 20 pracowników Jednostki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę