Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Festiwal Teatralny zakończony

Wczoraj wieczorem zakończył się w Łomży Międzynarodowy Festiwal Teatralny “Walizka”. W ciągu czterech dni festiwalu miasto gościło najlepsze teatry z kraju i zagranicy. 10 spektakli konkursowych, 6 imprez towarzyszących to suma tegorocznego festiwalu. Podczas wieczornej gali zamknięcia imprezy dokonał prezydent Łomży Jerzy Brzeziński. Jury festiwalowe pod przewodnictwem profesora Wiesława Hejno zadecydowało o podziale nagród. Nagrodę przezydenta miasta zdobył grodzieński teatr lalek 'Białoruś' za spektakl "Tutejsi”.

Pozostałe nagrody przypadły w udziale teatrom z Ukrainy, Węgier i Litwy. Wyróżniono teatr z Olsztyna. Najlepszym reżyserem według jurorów był Oleg Żugżda z Litwy, który otrzymał nagrodę za reżyserię spektaklu “Krysałow”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę