Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Skansenowskie spotkania

Kurpiowska muzyka, śpiew i taniec, a także pokazy wytwórczości ludowej w tym kowalstwa, wycinankarstwa, bursztyniarstwa, garncarstwa i hafciarstwa to główne atrakcje zaplanowanych na niedzielę Skansenowskich Spotkań. Imprezę folklorystyczna od lat w malowniczo położonym nad Narwią Skansenie Kurpiowskim im. Adama Chętnicka w Nowogrodzie organizuje Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży a zaprasza dyrektor muzeum Jerzy Jastrzębski.

Tradycyjnie też podczas imprezy będzie można skosztować prawdziwego kurpiowskiego jadła i popić to piwem jałowcowym. Przewidziano także tradycyjne gry i zabawy zręcznościowe przybijanie gontów, bieganie w "kurpiach", rzucanie "grzybkiem" itp. Skansenowskie Spotkania w najbliższą niedzielę więcej na temat imprezy w Nowogrodzie w temacie dnia o 15.30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę