Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Miss Ekonomika czas wybrać

Sześć pięknych uczennic Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr. 6 w Łomży zmierzy się w walce o koronę i tytuł Miss Ekonomika. Zgodnie z tradycja w przeddzień ferii zimowych w „Ekonomiku” odbywają się dni kultury uczniowskiej. Punktem kulminacyjnym imprezy jest docenienie tego, czego na co dzień nauczyciele nie doceniają, czyli urody...

Tytuł Miss „Ekonomika” jest coraz cenniejszych... Świadczyć o tym może choćby sukces laureatki tej nagrody z 2004 roku. Izabela Kownacka w ubiegłym roku trafiła aż do finałów Miss Polonia...
W tym roku o tytuł Miss Ekonomika rywalizować będzie sześć przeuroczych i sympatycznych uczennic: Sylwia Załuska II Pc, Justyna Twarowska I Pb, Marta Zalewska I B, Joanna Kordas I pa, Charubin Lidia II Ta, Anna Dąbrowska I B. Kandydatki do korony Miss Ekonomika zaprezentują się w strojach wieczorowych, sukniach ślubnych, strojach sportowych, dyskotekowych i w stroju niespodziance... W ubiegłym roku były to stroje policjantek, ale co w tym  będzie tego organizatorzy zdradzić nie chcą.
Poza wyborem i uhonorowaniem tej najpiękniejszej do rozdania są jeszcze tytuły II Wice Miss, I Wice Mmiss, Miss Foto i Miss Publiczności. Koronę i tytuł tegoroczna miss odbierze z rąk Izabeli Szymańskiej, która w ubiegłym roku zdobyła nie tylko tytuł Miss Ekonomika, ale także Miss Publiczności i Miss Foto.

Oczywiście tak wielka impreza nie mogłaby odbyć się bez sponsorów którzy co roku licznie wspierają wybór najpiękniejszej ekonomistki. W tym roku odbędą się pokazy odzieży znanych firmy i sklepów na co szczególnie gorąco zapraszamy. Warto dodać, że wybory Miss Ekonomika odbędą się w najbliższy piątek 19 stycznia o godzinie 12. Wstęp wolny. Liczbę miejsc ogranicza jednak pojemność szkolnej sali gimnastycznej.

P.S. Od organizatorów wyborów Miss Ekonomika otrzymaliśmy zdjęcia jedynie pięciu kandydatek... 
fot. Piotr Barbachowski
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę