Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Volvo wróciło do Łomży

Jest jak nowy i już jeździ po łomżyńskich ulicach. Do MPK w Łomży wrócił autobus Volvo, który spłonął w ubiegłym roku. Firma Volvo Polska Sp. Z o.o. Z Wrocławia odbudowała pojazd za darmo, choć w trakcie wypadku instalacja elektryczna autobusu nie podlegała już gwarancji. Autobus nie był też ubezpieczony – mimo to Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji nie zapłaciło za naprawę – informuje dyrektor MPK Bogusław Szczech.

Autobus marki Volvo zapalił się na pętli autobusowej przy ul. Wojska Polskiego w Łomży na przełomie września i października 2003 roku. Spłonęło praktycznie całe wnętrze autobusu.
Straty wyniosły około pół miliona złotych. Do tej pory nie wiadomo dokładnie, co było przyczyną pożaru. Nie wyklucza się zaprószenia ognia. Dyrektor Szczech podkreśla, że autobusy Volvo są bezpieczne, ale przede wszystkim wygodne i ekonomiczne. Jest szansa, że więcej pojazdów trafi do Łomży – ale jeszcze nie w tym roku.
Po łomżyńskich ulicach kursuje łącznie 10 autobusów niskopodłogowych mar

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę