Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

OHP-owskie miejsca pracy dla młodzieży

200 miejsc pracy dla młodzieży w czasie wakacji – brzmi jak slogan ale jest to rzeczywista oferta Ochotniczych Hufców Pracy w Łomży. Głównym celem Centrum edukacji i pracy OHP, w okresie letnim jest organizacja zatrudnienia krótkoterminowego młodzieży. A chętnych do pracy nie brakuje, już teraz o jedno miejsce ubiegają się 2-3 osoby. Większość ofert jakie udało się pozyskać skierowana jest do chłopców i jest to przede wszystkim praca fizyczna-mówi dyrektor centrum edukacji i pracy OHP w Łomży Henryk Krajewski.


Prace oferowane przez centrum odbywać się będą na terenie Łomży i części powiatu łomżyńskiego. Każdy kto chce pracować w czasie wakacji może jeszcze zgłosić sie do biura OHP w Łomży.
Jak mówi dyrektor Krajewski firmy składające zapotrzebowanie są sprawdzone i oferują młodym ludziom wynagrodzenie na poziomie minimum obowiązującego w Polsce, czyli 500 -600 złotych netto.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę