Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 czerwca 2022 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Pożegnanie z Marią Kaczyńską

Aneta Wiktorzak pon, 19 czerwca 2006 11:03

Pogrążeniu w żalu po stracie naszej koleżanki i wspaniałego pedagoga, z wyrazami współczucia rodzinie i bliskim. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice. Mowę pożegnalną wygłosił dyrektor ZSE i O nr 6 w Łomży Paweł Drożyner

Jubileusz 100-lecia szkoły

Aneta Wiktorzak pt, 09 czerwca 2006 12:52

Jubileusz 100-lecia szkoły Honorowy Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Obchodów 100 lecia szkoły, Prezydent Miasta Łomży, mgr inż. Jerzy Brzeziński oraz Komitet Organizacyjny Jubileuszu zaprasza wszystkich wychowanków i nauczycieli szkół ekonomicznych i handlowych na uroczystość, która odbędzie się w dniach 30 września – 1 października 2006r.

Parada Schumana Warszawa maj 2006

Aneta Wiktorzak pt, 09 czerwca 2006 12:19

Dnia 12 maja 2006 miała miejsce w Warszawie konferencja „Demokracja czeka na twój głos – młody obywatel w Europie”. Wzięli w niej aktywny udział wyróżnieni uczniowie naszej szkoły Anna Górska, Aleksandra Plona (klasa I A) oraz Monika Sakowska i Dawid Pietrołaj (klasa I B) pod opieką nauczyciela Michała Polkowskiego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2005/2006 maturzystów

Aneta Wiktorzak pt, 09 czerwca 2006 10:34

W tym roku mury naszej szkoły opuściło 303 abiturientów, uczniowie klasy Liceum Ogólnokształcącego, Liceum Profilowanego i Technikum. Przed nimi najważniejszy egzamin - egzamin dojrzałości, który otworzy drzwi na wymarzone wyższe uczelnie. Podczas uroczystej akademii przygotowanej pod opieką pani mgr Elżbiety Szleszyńskiej, najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z rąk dyrektora szkoły mgr Pawła Drożynera.

Apel z okazji Świąt Wilekanocnych

Aneta Wiktorzak pt, 09 czerwca 2006 10:19

Jak co roku w naszej szkole uroczyście przeżywaliśmy nadejście Świąt Wielkanocnych. Wiele wzruszeń i refleksji towarzyszyło nam podczas akademii przygotowanej przez uczniów pod opieką pani mgr Ewy Przystępskiej.

Marzena Banach uczennica ZSE i O nr 6 w Łomży - najlepszym sportowcem Łomży.

Aneta Wiktorzak śr, 05 kwietnia 2006 10:49

W tygodniku „Kontakty” z dnia 26.03.2006r. mogliśmy przeczytać artykuł „Laury rozdane” „…ogłoszono laureatów pierwszej edycji nagrody prezydenta Łomży „Łomżyński laur sportowy”. Nagroda promuje wybitne osiągnięcia ludzi łomżyńskiego sportu. Kandydatów zgłosiły, zgodnie z regulaminem, kluby i stowarzyszenia sportowe, redakcje prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe. O wyłonieniu zwycięzców zdecydowało siedmioosobowe jury pod przewodnictwem wiceprezydenta Krzysztofa Choińskiego. W kategorii sportowiec roku 2005 zwyciężyli lekkoatletka Marzena Banach i piłkarz Rafał Boguski.

I rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

Aneta Wiktorzak śr, 05 kwietnia 2006 10:27

„2 kwietnia 2005r. Świat się zatrzymał w milczącej trwodze odszedł od nas niezwykły Polak, apostoł naszych czasów – ukochany Papież Jan Paweł II Wielki, najpiękniejszy dar, jaki otrzymaliśmy od Pana Boga, Wielki Syn Polskiej Ziemi. I rocznica Twoich Ojcze Święty narodzin dla Nieba jest dla nas młodych wielkim przeżyciem, Kochany Ojcze Święty! Żyjesz w naszych sercach. Szukałeś nas, my przyszliśmy, aby Ciebie słuchać, aby być w Twojej duchowej obecności….”

Konkurs na Modernizację Oferty Edukacyjnej

Aneta Wiktorzak śr, 05 kwietnia 2006 08:27

W ramach programu „Wsparcie na modernizację oferty edukacyjnej” Phare 2003 Promocja Zatrudnienie i Rozwoju Zasobów Ludzkich – projekt regionalny, w wyniku przeprowadzonej oceny merytorycznej Komisja Oceny Projektów przy PARP pozytywnie zaakceptowała przedsięwzięcie ”Modernizacja oferty kształcenia w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży”. W ramach programu szkoła otrzymała wsparcie na zakup środków i narzędzi TI w wysokości 25231,28 EUR. Nad całością przedsięwzięcia czuwał wnioskodawca – Urząd Miasta Łomży przy współpracy ze szkołą, a w szczególności z dyrektorem jednostki panem mgr Pawłem Drożynerem oraz z nauczycielami – koordynatorami odpowiedzialnymi za opracowanie całości projektu panią mgr Małgorzatą Rogalską i panią mgr Anetą Wiktorzak.

Dni Otwarte Szkoły 8 kwietnia 2006r.

Aneta Wiktorzak pt, 24 marca 2006 09:05

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH i OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH nr 6 w Łomży ul. Kopernika 16 tel. 086 - 216 – 62 - 63 e-mail: zselomza@poczta.onet.pl www.ekonomik.4lomza.pl

GIEŁDA SZKÓŁ

Aneta Wiktorzak cz, 23 marca 2006 14:18

W dniu 22 marca 2006r. uczniowie - Izabela Szymańska, Paweł Piwowarski, Michał Perkowski, Marcin Trykoszko pod opieką Pani M. Rogalskiej oraz Pani H. Cwaliny prezentowali naszą szkołę na zorganizowanej przez Zespół Szkół w Radziłowie „Giełdzie szkół ponadgimnazjlnych”.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Komputerowej

Aneta Wiktorzak śr, 15 marca 2006 12:40

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Konkursie Wiedzy Komputerowej zorganizowany przez Prywatna Wyższą Szkołę Businessu i Administracji w Warszawie. Do półfinału konkursu zakwalifikowali się Marcin Kiernozem z klasy IV TA, Kamil Karpik z klasy III LPC oraz Paweł Mieczkowski z klasy III LO A.

DZIEŃ KOBIET

Aneta Wiktorzak śr, 15 marca 2006 11:11

Jak co roku w dniu święta kobiet męska część społeczności szkolnej zorganizowała koncert z dedykacjami i życzeniami. W tym roku wystąpił w naszej szkole zespół Studia Piosenki PopArt pod artystycznym kierownictwem Bernarda Karwowskiego.

APEL - NAJLEPSI SPORTOWCY „EKONOMIKA”

Aneta Wiktorzak wt, 07 marca 2006 09:53

W dniu 27 lutego 2006r. odbył się uroczysty apel w związku z podsumowaniem wyników sportowych uczniów naszej szkoły. Dyrektor szkoły p. Paweł Drożyner przywitał zaproszonych gości: Prezydenta Łomży p. J. Brzezińskiego, v-ce Prezydenta p. K. Chińskiego, naczelnika Wydziału Oświaty UM p. W. Kowalika, sponsorów p. C. Filipkowskiego, J. Kurpiowskiego oraz trenerów klubów sportowych.

ŚREDNIA FREKWENCJA UCZNIÓW ZSEiO nr 6 w Łomży

Aneta Wiktorzak wt, 07 marca 2006 08:37

Dnia 27 lutego 2006r. w naszej szkole odbył się apel w związku z analizą frekwencji uczniów. Dyrektor szkoły Paweł Drożyner wyróżnił klasy oraz uczniów o najwyższej frekwencji, wyczytał i upomniał również uczniów, którzy mają najwięcej godzin opuszczonych w nauce. Szczegółową analizę wyników frekwencji uczniów za I sem 2005/2006 przygotowała mgr Małgorzata Rogalska.

DNI KUKLURY UCZNIOWSKIEJ 2006

Aneta Wiktorzak pt, 17 lutego 2006 09:38

W DNIACH 18-19 STYCZNIA 2006R. W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ UROCZYSTOŚCI, KONKURSY I ZABAWY W RAMACH DNI KULTURY UCZNIOWSKIEJ. PROGRAM DKU ZOSTAŁ PRZYGOTWANY PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI POD OPIEKĄ PANI PROFESOR MAŁGORZATY ROGALSKIEJ.

MISS EKONOMIKA 2006

Aneta Wiktorzak pon, 30 stycznia 2006 21:40

Tradycją EKONOMIKA stały się wybory MISS. Również w tym roku samorząd uczniowski pod opieką pani Małgorzaty Rogalskiej zorganizował wybory najpiękniejszej dziewczyny z EKONOMIKA. Całą imprezę prowadziła Katarzyna Rutkowska z klasy III TC i Piotr Barbachwoski z klasy III TB. Impreza nie odbyłaby się bez wspaniałych sponsorów, którzy ufundowali nagrody, zadbali o piękne fryzury i makijaż oraz wypożyczyli stroje dla naszych dziewczyn.

Mikołaj w naszej szkole

Aneta Wiktorzak pt, 20 stycznia 2006 12:05

Mikołaj pamiętał o wszystkich uczniach i nauczycielach. Życzył nam: "Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najwaźniejsze życzę WAM, abyście mieli dobrze się w przyszłości, gdzie ktoś obdarzy WAS całą masą miłości." "Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy Święty Mikołaj" "Gdy Mikołaj Cię ominie, zrób na wieczór smutną minę, bo to obowiązek Świętych by przynosić nam prezenty!"

Podziękowanie

Aneta Wiktorzak śr, 23 listopada 2005 09:51

Zarzad Ludowego Klubu Sportowego "Narew" w Łomży składa seredczne podziękowanie na ręce Pana Pawła Drożynera dyrektora ZSE i O nr 6 w Łomży za czynne wsparcie działań sekcjii lekkiej atletyki w sezonie 2005rok.

DZIEŃ EDUKACJI NARODWOEJ

Aneta Wiktorzak śr, 26 października 2005 09:03

UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ W ZSE I O NR 6 W ŁOMŻY

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2005/2006

Aneta Wiktorzak śr, 26 października 2005 09:01

w ZSE i O nr 6 w Łomży

« · «« · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę