Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


I rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

„2 kwietnia 2005r. Świat się zatrzymał w milczącej trwodze odszedł od nas niezwykły Polak, apostoł naszych czasów – ukochany Papież Jan Paweł II Wielki, najpiękniejszy dar, jaki otrzymaliśmy od Pana Boga, Wielki Syn Polskiej Ziemi. I rocznica Twoich Ojcze Święty narodzin dla Nieba jest dla nas młodych wielkim przeżyciem, Kochany Ojcze Święty! Żyjesz w naszych sercach. Szukałeś nas, my przyszliśmy, aby Ciebie słuchać, aby być w Twojej duchowej obecności….”

Tymi słowami młodzież rozpoczęła obchody rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II w naszej szkole. Cała społeczność szkolna w smutku, żalu i skupieniu wysłuchała część artystyczną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem pani Ewy Przystępskiej. Wysłuchaliśmy fragmenty przemówień Papieża z pielgrzymek do Ojczyzny, pieśni religijne, na zakończenie odmówiliśmy Modlitwę o Beatyfikację Jana Pawła II.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę