Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Parada Schumana Warszawa maj 2006

Dnia 12 maja 2006 miała miejsce w Warszawie konferencja „Demokracja czeka na twój głos – młody obywatel w Europie”. Wzięli w niej aktywny udział wyróżnieni uczniowie naszej szkoły Anna Górska, Aleksandra Plona (klasa I A) oraz Monika Sakowska i Dawid Pietrołaj (klasa I B) pod opieką nauczyciela Michała Polkowskiego.

Wydarzenie to obejmowało dyskusję na temat roli młodych ludzi w strukturze demokratycznego państwa moderowaną przez dziennikarzy z udziałem Róży Thun – Szefa przedstawicielki Komisji Europejskiej, prof. Bronisława Geremka – Posła do Parlamentu Europejskiego, a także innych ważnych osobistości.
W drugiej części spotkania odbyły się prowadzone w języku angielskim warsztaty dla uczniów „Sprzedaj swój pomysł innym. Jak być widocznym” z udziałem studentów z krajów Unii Europejskiej. Niewątpliwa atrakcją dla uczestników była też Parada Schumana (propagująca integrację europejską), która odbyła się następnego dnia i przeszła ulicami stolicy.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę