Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Komputerowej

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Konkursie Wiedzy Komputerowej zorganizowany przez Prywatna Wyższą Szkołę Businessu i Administracji w Warszawie. Do półfinału konkursu zakwalifikowali się Marcin Kiernozem z klasy IV TA, Kamil Karpik z klasy III LPC oraz Paweł Mieczkowski z klasy III LO A.

Półfinał oraz finał konkursu odbył się w dniach 10 -11 marca 2006r. w Warszawie, w siedzibie uczelni na ul. Bobrowieckiej 6. Zmagania konkursowe połączone były z prezentacją i zwiedzaniem uczelni. Nasi uczniowie otrzymali dyplomy za udział w półfinałach konkursu oraz drobne upominki. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę