Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Konkurs na Modernizację Oferty Edukacyjnej

W ramach programu „Wsparcie na modernizację oferty edukacyjnej” Phare 2003 Promocja Zatrudnienie i Rozwoju Zasobów Ludzkich – projekt regionalny, w wyniku przeprowadzonej oceny merytorycznej Komisja Oceny Projektów przy PARP pozytywnie zaakceptowała przedsięwzięcie ”Modernizacja oferty kształcenia w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży”. W ramach programu szkoła otrzymała wsparcie na zakup środków i narzędzi TI w wysokości 25231,28 EUR. Nad całością przedsięwzięcia czuwał wnioskodawca – Urząd Miasta Łomży przy współpracy ze szkołą, a w szczególności z dyrektorem jednostki panem mgr Pawłem Drożynerem oraz z nauczycielami – koordynatorami odpowiedzialnymi za opracowanie całości projektu panią mgr Małgorzatą Rogalską i panią mgr Anetą Wiktorzak.

Opis Przedsięwzięcia

Program ma na celu dostosowanie oferty kształcenia Zespołu Szkól Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży do wymogów lokalnego i unijnego rynku pracy. Bezrobocie wśród absolwentów jest bardzo poważnym problemem w naszym regionie. Program ZSEiO nr 6 odpowiada zainteresowaniom młodzieży, przygotowuje absolwentów do znalezienia pracy na lokalnym i unijnym rynku pracy, kształtuje zachowania i postawy przedsiębiorcze, wzbogaca ofertę kształcenia zawodowego.
Program skierowany jest przede wszystkim do młodzieży, która podejmie kształcenie w naszej szkole, pracodawców i nauczycieli, których rola w realizacji tego programu wydaje się być kluczową.
Urząd Miasta w Łomży ogłosi przetarg na zakup dydaktycznego sprzętu IT, który zostanie ubezpieczony w wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym, sprzęt zostanie zainstalowany w ZSEiO nr 6 odpowiednio przygotowanej pracowni ekonomiczno – informatycznej.

Cele Przedsięwzięcia

Celem bezpośrednim Programu jest dostosowanie oferty edukacyjnej ZSEiO nr 6 w Łomży do aktualnych potrzeb rynku pracy poprzez udzielenie wsparcia na zakup sprzętu służącego edukacji, czyli takie cele szczegółowe jak:
1. Wdrożenie zmodernizowanego programu kształcenia i standardów wymagań egzaminacyjnych w zawodzie technik ekonomista.
2. Wyposażenie absolwentów szkoły w umiejętności przedmiotowe, kluczowe – oczekiwane przez pracodawców, w zawodzie technik ekonomista.
3. Lepsze przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy, zwiększenie ich konkurencyjności wśród innych absolwentów poszukujących pracy.
4. Unowocześnienie bazy dydaktycznej w zakresie kształcenia w zawodzie technik ekonomista.
5. Zwiększenie stopnia zadowolenia i satysfakcji wewnętrznych klientów szkoły: nauczycielki i pracowników. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę