Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Pożegnanie z Marią Kaczyńską

Pogrążeniu w żalu po stracie naszej koleżanki i wspaniałego pedagoga, z wyrazami współczucia rodzinie i bliskim. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice. Mowę pożegnalną wygłosił dyrektor ZSE i O nr 6 w Łomży Paweł Drożyner

Pogrążona w żalu RodzinoDrodzy Żałobnicy              

Nie będę długo przemawiał, bo Śp. Maria Kaczyńska,  „Marysia” nie lubiła pompy i celebry. Spotykamy się tu dziś, by wspólnie ją pożegnać, jest nas tak wiele, bo wielka była Maria, którą wszyscy znaliśmy. Każdy z nas zapamiętał ją w inny sposób. Dzieci i Rodzina pamiętają ją z codziennego życia , w którym zmagała się ze zwykłymi kłopotami i troskami. Nam, wszystkim pracownikom i uczniom szkoły, trudno jest pogodzić się ze stratą osoby, która stanowiła nierozerwalną część naszej codzienności, która zawsze była, a przecież Maria pracowała w „Ekonomiku” od 34 lat. My, jej przyjaciele, koledzy, uczniowie pamiętać ją będziemy jako wspaniałego człowieka, niezwykle bezpośredniego, po prostu Marysię, szczerą, wesołą, która zawsze służyła nam swoją radą w rozmaitych sytuacjach. Z zapałem i radością opowiadała nam o dawnych latach szkoły, była żywą jej kroniką, była wśród nas najdłużej pracującym nauczycielem tej szkoły.

Trudno jest pogodzić się ze śmiercią bliskiego, kochanego człowieka. Wszyscy zastanawiamy się, dlaczego Pan tak szybko powołał ją do siebie. My wiemy. Ona już uczy w niebiańskiej szkole, widać Bogu brakowało w Niebie dobrego nauczyciela, wychowawcy, trenera i dlatego już tam jest. Wierzymy w to głęboko, że będzie jej tam dobrze, choć nam ciągle jej brakuje, wypatrujemy jej na przerwach, czekamy na jej żart, uśmiech, wspólny wyjazd na wycieczkę.

Dziś ocieramy łzy, walczymy z nimi, w nich jest cała prawda o Marii - była po prostu dobrym człowiekiem dla wszystkich i dlatego trudno przejść do porządku nad jej śmiercią. Jedynym pocieszeniem dla nas są wspaniałe wspomnienia o Marii i to , że mogliśmy być z nią, pracować, wspólnie przeżywać troski i radości, że na naszej drodze życia była Marysia.           

Żegnaj Mario, wierzymy, że kiedyś wszyscy spotkamy się w Wieczności. Całej Rodzinie, w imieniu wszystkich pracowników szkoły, przyjaciół, kolegów, wszystkich uczniów i absolwentów składamy głębokie wyrazy współczucia. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę