Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


DZIEŃ KOBIET

Jak co roku w dniu święta kobiet męska część społeczności szkolnej zorganizowała koncert z dedykacjami i życzeniami. W tym roku wystąpił w naszej szkole zespół Studia Piosenki PopArt pod artystycznym kierownictwem Bernarda Karwowskiego.

Rozśpiewane łomżyńskie nastolatki wykonały światowe i polskie standardy muzyki rozrywkowej, piosenki z filmów i musicali, muzykę pop, rock, soul i gospel.
Grupa ma na swoim koncie 8 monograficznych programów poświęconych m.in. takim wykonawcom jak The Beatles, Abba. czy Dwa Plus Jeden. Ostatnio odmłodzona grupa sięgnęła z powodzeniem do korzeni rock’end’rolla . Brawurowe wykonania piosenek Elvisa Presleya, Jerrego Lee Lewisa, Little Richarda i innych legendarnych gwiazd z lat 60-tych ubiegłego wieku spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Zespół gorąco przyjęty przez publiczność „EKONOMIKA” bisował kilka razy, co sprzyjało wspaniałej atmosferze.
Organizatorom i wykonawcom koncertu jeszcze raz dziękujemy
„BABSKA część EKONOMIKA”

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę