Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Fargotex przedsiębiorstwem Fair Play

W dniu 16 grudnia br. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa VII edycji programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Celem programu jest promocja zasad etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie. W ramach programu oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia działalności gospodarczej. Oznacza to, że brane są pod uwagę nie tylko wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim właściwe relacje z pracownikami, kontrahentami, klientami, lokalną społecznością i władzami publicznymi.

Przedsiębiorstwo Fair Play jest to inicjatywa stworzona dla firm, które przestrzegają zasad Fair Play i nie wahają się poddać obiektywnej weryfikacji. Dotychczasowi laureaci programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” są wyjątkowymi firmami zlokalizowanymi na terenie całej Polski, które rozwijają się dbając o prestiż i korzystny wizerunek oparty na rzetelności i zgodny z zasadami etyki. Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest czytelny zarówno dla polskich jak i zagranicznych kontrahentów. Jest jasnym przesłaniem, deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych. W tegorocznej edycji 613 firm z całej Polski uzyskało tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Cieszymy się iż także Łomża ma swojego reprezentanta wśród laureatów. Wyróżnienie Przedsiębiorstwa Fair Play przypadło firmie Fargotex, która od kilku lat dba o kształtowanie swojej marki i renomy zarówno w biznesie jak i na tle kontaktów ze społecznością lokalną. Prezes firmy Fargotex Józef Kosiorek wielokrotnie podkreślał, iż dbałość o potencjał ludzki, partnerskie, uczciwe relacje między pracownikami i partnerami handlowymi firmy to podstawa sukcesu i w wielkim błędzie jest ten kto choć na chwilę o tym zapomina. Na uwagę i uznanie zasługuje fakt, iż Fargotex osiągając doskonałe wyniki w sferze gospodarczej (przypomnijmy II i III miejsce w konkursie gospodarczym Ambasador Biznesu oraz I miejsce wśród łomżyńskich firm w Złotej Setce Podlasia w kategorii – Zysk) nie zapomina, iż w drodze na szczyt także trzeba kierować się zasadami Fair Play. Gratulujemy i życzymy następnych sukcesów.


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę