Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Podsumowanie

W dniu dzisiejszym o godzinie 10:00 odbyła się w biurze Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej konferencja prasowa poświęcona podsumowaniu 6 miesięcy pracy nowej Rady i 9 miesięcy działania Izby. Na konferencji wymienione zostały założenia, które Izba dotychczas osiągnęła, oraz te, których nie udało się spełnić. Obecni przedstawiciele Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej przedstawili też zadania jakie stawiają przed sobą do zrealizowania do końca bieżącego roku.

Rada Izby poprzez Media pogratulowała także naszym lokalnym firmom miejsc w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw. Na koniec konferencji udzielone zostały odpowiedzi na pytania dziennikarzy dotyczące m.in. problemów ze współpracą z Urzędem Miasta oraz sprawą inicjatywy Radnych dotyczącej koncesji na alkohol. Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali: Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski, Wiceprezes Stanisław Kaczyński, Wiceprezes Józef Kosiorek, Członek Rady Artur Filipkowski, Członek Rady Marek Żelazny, Dyrektor biura ŁIP-H Tomasz Chrostowski.

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę