Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Spotkań z młodzieżą ciąg dalszy

We wtorek 25. października trzeci już raz przedstawiciele Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Spotkanie tradycyjnie było poświęcone tematowi przedsiębiorczości.

Młodzież z chęcią słuchała i zadawała pytania prowadzącym spotkanie, które w rezultacie na prośbę młodzieży zostało przedłużone o jedną godzinę lekcyjną. Szczególną aktywnością wykazywała się klasa IV TC z gospodarzem na czele- Panią Martą (serdecznie dziękujemy, jeszcze nikt do nas nie “strzelał pytaniami” w takim tempie). W ciągu najbliższych dni dostarczone zostaną nam ankiety ewaluacyjne przeprowadzone wśród uczestników spotkań, które zostaną poddane przez nas ocenie. Cieszymy się, że młodzież chce rozmawiać o przedsiębiorczości i jeśli okaże się, że opinie młodzieży zawarte w wyżej wymienionych ankietach będą pozytywne, da nam to podstawy do przygotowania kolejnego cyklu spotkań.

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę