Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z Wartą warto...

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami dnia 2 grudnia w piątek odbyła się zorganizowana wspólnie przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową i T. U. i R. “WARTA” S.A. impreza “Mikołajkowe Spotkanie Przedsiębiorców Łomży i okolic”. Zbiórka uczestników została wyznaczona na godzinę 12:00 na strzelnicy “Forty”. Już o godzinie 12:15 na oficjalnym rozpoczęciu imprezy przez Dyrektora T. U. I R. “WARTA” S.A. Rejon Łomża Pana Kazimierza Kryszpina, obecny był komplet zaproszonych gości. Wszyscy byli zwarci i gotowi do stawienia sobie czoła w zawodach strzeleckich o puchar Dyrektora Oddziału Podlaskiego TUiR Warta S.A.

Strzelanie rozpoczęło się po 15 minutach. Mimo dość chłodnego dnia panowała gorąca atmosfera, podgrzewana przez odgłosy strzałow oraz wyśmienity gorący bigos i grzaniec. Niestety szczerymi chęciami nie nadrobił tego dnia niepewnej ręki Dyrektor biura Izby Tomasz Chrostowski, uzyskując wynik 42/50 punktów- za to celnością popisali się niektórzy Członkowie naszej Izby: Pani Elżbieta Gadomska (P.P.H. “Okruszek” s.c.) zajęła I miejsce w kategorii kobiet, Pani Bożena Nowak (KG-H “Baranowski” Sp. z o.o.) zajęła III miejsce w kategorii kobiet, Pan Eugeniusz Ochryciuk (PPKS) zajął II miejsce w kategorii mężczyzn, natomiast Pan Władysław Nowik (“Instalator” s.j.) zajął III miejsce w kategorii mężczyzn. Wśród Parlamentarzystów najcelniejsze oko miał Poseł Lech Kołakowski. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Po zawodach strzeleckich goście przenieśli się do Motelu “Zacisze” w Piątnicy, gdzie o godzinie 14:15 rozpoczęła się prezentacja produktów i usług prowadzona przez przedstawicieli TUiR WARTA S.A. , TU na Życie WARTA S.A. oraz KB S.A. Po zakończeniu prezentacji zebranym przedsiębiorcom nowości w swoich ofertach, ogłoszone zostały oficjalne wyniki turnieju strzeleckiego. Poniżej ranking miejsc:

Kategoria Pań:

I.
miejsce: Elżbieta Gadomska ( P.P.H. “Okruszek”, Członek ŁIP-H)
II. miejsce: Alicja Dąbrowska (KB S.A.)
III. miejsce: Bożena Nowak (KG-H “Baranowski”, Członek ŁIP-H)

Kategoria Panów:
I.
miejsce: Jarosław Augustowski (Starosta Powiatu Grajewskiego)
II. miejsce: Eugeniusz Ochryciuk (PPKS, Członek ŁIP-H)
III. miejsce: Władysław Nowik (“Instalator”, Członek ŁIP-H)

Na koniec wszyscy zaproszeni zostali na obiad, przy którym można było nabrać sił po zawodach.
Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za wspaniałą zabawę i okazanego ducha współzawodnictwa! Mamy nadzieję zobaczyć się za rok na IV edycji zawodów strzeleckich organizowanych wspólnie przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową oraz T. U. i R. “WARTA” S.A.

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę