Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Młodzież i biznes

Dziś w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży miały miejsce pierwsze spotkania przedsiębiorców z młodzieżą. Rozmowy z uczniami prowadził Prezes Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej Maciej Zajkowski. Ze spotkania wynika, że młodzież w popularnie zwanym “Ekonomiku” jest dobrze przygotowywana teoretycznie i posiada wiedzę chociażby z zakresu zakładania przedsiębiorstwa.

Uczniowie deklarują również znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego: edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i narzędzi do tworzenia prezentacji multimedialnych. Jest to bardzo pocieszające, ponieważ jak wiemy umiejętności te są w dziś w życiu zawodowym nieodzowne. Uczniowie, z którymi prowadzone były dzisiejsze zajęcia mają również pomysły na własny biznes. Mamy nadzieję, że przy pomocy Naszych Przedsiębiorców, którzy pomogą młodzieży swoim doświadczeniem praktycznym, już niedługo powstaną nowe firmy, a na rynku pracy pojawi się więcej wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników. Zachęcamy do uczestnictwa w cyklu spotkań z młodzieżą!

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę