Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Współpraca z Powiatem

Dziś o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Łomży rozpoczęło się spotkanie Rady Forum Gospodarczego Łomży z Zarządem Powiatu. Spotkanie miało charakter roboczy i poświęcone było omówieniu bieżących problemów i wydarzeń oraz ustaleniu zasad przyszłej współpracy. Na spotkaniu poruszono między innymi temat struktury finansowania Powiatu oraz pozycję Powiatu Łomżyńskiego w rankingach powiatów z całego kraju. Ze strony Starosty Pana Wojciecha Kubraka Rada Forum Gospodarczego Łomży otrzymała zapewnienie o utrzymaniu i rozwijaniu, i tak już dobrych kontaktów.

Warto podkreślić, że dzięki dobrze układającej się współpracy, przedstawiciele Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej zostali zaproszeni do udziału w delegacji ze Starostwa na Łotwę w celu nawiązania kontaktów z Łotewską Izbą Handlowo- Przedsiębiorczą z oddziałem w mieście Daugawpils. Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali Prezes Maciej Krzysztof Zajkowki, Członek Rady Danuta Rafałowska oraz Dyrektor biura Tomasz Chrostowski.

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę