Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dziś zagra PLATEAU

Główne zdjęcie
PLATEAU, fot.Mateusz Wysokiński i Jacek Szychta

Już tylko kilka godzin dzieli nas od koncertu zespołu PLATEAU w Łomży. Grupa zagra bowiem dziś piatek, 15 grudnia o 19.00 w MDK DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3. Ciekawostką jest to, że po koncercie muzycy od razu wsiadają w samochód i jadą do Wrocławia, gdzie od soboty rozpocznie się sesja nagraniowa ich drugiej płyty! Łomża jest więc ostatnim koncertem promującym debiutancki krążek "Megalomania".

Wszyscy zgodnie mówią, że na tym koncercie wszystko się może zdarzyć, bowiem ten rockowy, alternatywny zespół na żywo jest zupełnie nieprzewidywalny!
Grali dla więźniów trasę po zakładach karnych, u Kuby Wojewódzkiego niszczyli swój sprzęt, a jeden z koncertów zagrali  na leżąco.. Nie na darmo dziennikarze nazwali ich "jedną z nalepszych koncertujących grup w Polsce"! Grali już ponad 250 koncertów- w Polsce, Niemczech, Austrii, Rosji...
Są na tyle interesujący na żywo, że w 2001 roku zespół HEY zaprosił ich na swoją trasę koncertową- zagrali wspólnie w 15 miastach.

Występowali wielokrotnie w mediach- m.in. u Kuby Wojewódzkiego, W "Pytaniu na śniadanie", programie "VIP"..Ich teledyski sa obecne na antenie MTV, czy VIVA! Rok temu wydali swoja debiutancka płytę "Megalomania", którą będzie można kupić również na koncercie. Płyta została uznana za jeden z najlepszych rockowych albumów 2005 roku ("Teraz Rock").

Piatek, 15 grudnia, MOK w Łomży - ul. Wojska Polskiego 3.
Godz. 19.30
Bilety: 7 zł
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę