Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mikołajkowy koncert ŁOK

Główne zdjęcie
Św. Mikołaj dyrygentem

Utwory Wieniawskiego, Sarasate'a i Czajkowskiego rozbrzmiewały w czwartkowy wieczór w foyer urzędu wojewódzkiego w Łomży. Ze specjalnym mikołajkowym koncertem pt. „W krainie baśni” wystąpiła Łomżyńska Orkiestra Kameralna pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego. Gwiazda wieczoru była słynna skrzypaczka Katarzyna Duda.

Czwartkowy koncert był kolejnym, koncertem tej znakomitej artystki w Łomży. Krytycy określają ją jako gwiazdę nowego formatu. Podkreśla się wspaniałe połączenie kunsztu muzycznego z olbrzymim temperamentem scenicznym oraz wirtuozerii z wielką wrażliwością muzyczną.
Tego wszystkiego można było doświadczyć podczas koncertu „W krainie baśni”. Jak podkreśla Jan Miłosz Zarzycki cały koncert był tak pomyślany aby zadowolić melomanów w różnym wieku.
- Mamy osobne koncerty dla młodzieży i dzieci, mamy koncerty dla dorosłych, a w tym wypadku chciałem, aby ten koncert mikołajkowy był dla całych rodzin – i się udało – mówił Zarzycki dyrygent i dyrektor Orkiestry.
 Podczas koncertu mikołajkowego nie mogło zabraknąć Mikołaja. W tę rolę w drugiej części koncertu wcielił się sam Jan Miłosz Zarzycki. Mikołaj  przyszedł z workiem pełnym prezentów a, pod jego dyrekcją orkiestra wykonała  Suitę z baletu „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego.
Foto: Św. Mikołaj dyrygentem
Foto: Katarzyna Duda i Jan Miłosz Zarzycki
Foto: Katarzyna Duda
Foto: Katarzyna Duda
Foto: Katarzyna Duda
Foto: Katarzyna Duda
Foto: Św. Mikołaj na koncercie
Foto: Św. Mikołaj dyrygentem
Foto: Św. Mikołaj dyrygentem

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę