Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 27 września 2020 napisz DONOS@

Choinka już jest...

Główne zdjęcie

Około 15 tysięcy złotych będzie kosztowało nas przystrojenie Łomży na święta. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wczoraj rozpoczęli zawieszanie na latarniach wzdłuż głównych ulic specjalnych ozdób. Wczoraj także na Starym Rynku stanęła choinka, która dziś jest dekorowana.

 

Jak podkreśla Marek Olbryś z-ca dyrektora MPGKiM w Łomży dziś prace związane z dekorowaniem miasta powinny zostać zakończone. Poza choinką na Starym Rynku zostanie udekorowana jeszcze jedna choinka na Placu Kościuszki.  Do tego na słupach oświetleniowych zawiśnie około 100 dekoracyjnych elementów.

Tak wystrojone miasto będzie nie tylko przed i w okresie Świąt Bożego Narodzenia, ale także przez cały karnawał zapowiada Olbryś.

200612113236.gif

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę