Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Młodzi na scenę

Niemal 70 młodych wykonawców wystąpi w sobotę na scenie Teatrze Lalki i Aktora w Łomży. To tu odbędzie się Festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej - Giełda Piosenki. Imprezę po raz 14 organizuje Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Początek przesłuchań o 10.00, a wielki finał połączony z koncertem laureatów rozpocznie się około godziny 17.00.

  Poza dziećmi i młodzieżą z Łomży podczas Giełdy zaprezentują się także młodzi mieszkańcy z całego regionu. Swój udział w konkursie zapowiedziały dzieci ze szkół w Jedwabnem, Jeziorku, Kuziach, Piątnicy i Przytułach. Celem imprezy jest wspólna integracja młodzieży utalentowanej muzycznie, wrażliwej na piękno sztuki w szczególności muzyki i śpiewu. Młodzi wokaliści rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych i piosenki z tekstem w języku angielskim. Szczególnym założeniem tej ostatniej kategorii jest zachęcenie młodzieży do nauki języka angielskiego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na poprawną wymowę, akcent i dykcję.

zobacz: kolejność występów
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę