Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Listopadowa immatrykulacja

Później niż zwykle, bo dopiero dziś 50 studentów Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży odebrało indeksy. To osoby, które będę studiowały na kierunku wychowanie fizyczne. Właśnie łomżyńska uczelnia we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie uruchomiła ten kierunek studiów.

Rektor PWSIiP prof. dr hab. Kazimierz Pieńkowski
Rektor PWSIiP prof. dr hab. Kazimierz Pieńkowski
Rektor AWF prof. Henryk Sozański i rektor PWSIiP prof. dr hab. Kazimierz Pieńkowski
Rektor AWF prof. Henryk Sozański i rektor PWSIiP prof. dr hab. Kazimierz Pieńkowski
To już piąty kierunek studiów w PWSIiP w Łomży. Dotychczas ta jedyna państwowa uczelnia wyższa w mieście mogła kształcić studentów na informatyce, zarządzaniu i marketingu, pielęgniarstwie, a także technologii żywności i żywieniu człowieka.
Rektor PWSIiP prof. dr hab. Kazimierz Pieńkowski podczas immatrykulacji podkreślał, że
to pierwsze tego typu studia w województwie podlaskim. Mają one przygotowywać do nauki WF w szkołach podstawowych i gimnazjach, ale absolwenci tego kierunku będą mogli liczyć także na pracę w zakładach opieki zdrowotnej, których zdaniem rektora w regionie będzie coraz więcej.  
Obecny na uroczystości rozdania indeksów rektor AWF prof. Henryk Sozański dodawał, że studia te mają kształcić specjalistów od ruchu, który powinien służyć człowiekowi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę