Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Edyta Geppert i Marian Opania w Łomży

- Wielu mieszkańców naszego miasta i okolic czeka co roku na Łomżyńską Jesień Kulturalną, którą od lat organizujemy w październiku i listopadzie - mówi Roman Borawski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży. - Planujemy ją zawsze z dbałością o wysoki poziom artystyczny. Chcemy, aby nasza propozycja kulturalna obejmowała różne dziedziny sztuki: muzykę nie tylko popularną, ale i wyrafinowany jazz, wysublimowaną plastykę, ambitny teatr i kabaret intelektualny.

Tegoroczna edycja Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej rozpocznie się 2 października o godz. 19 monodramem "Grzech" w wykonaniu Wiolety Komar z Teatru Rondo ze Słupska w sali MDK DŚT. A potem...
Wkrótce potem czeka nas wręcz rajska obfitość różnorodnych imprez, których MDK DŚT przygotował ok. piętnastu! Wystąpi znane trio jazzowe Adama Pierończyka z udziałem wybitnego amerykańskiego kontrabasisty Eda Schullera. Marian Opania przedstawi aktorski program autorski. Obejrzymy wystawę klasyka polskiej awangardy plastycznej Bronisława Kierzkowskiego. Gwiazdą edycji będzie Edyta Geppert z zespołem. Tradycyjnie organizatorzy zapraszają na Muzyczne Zaduszki, poświęcone nieżyjącym gwiazdom muzyki pop i rockowej, na koncerty rockowe, spektakle teatralne, prezentacje lokalnych wykonawców i artystów oraz V Ogólnopolski Turniej Tańca Młodzieżowego Wirująca Strefa. Nowością będzie, organizowany po raz pierwszy w Łomży, Ogólnopolski Festiwal Piosenek Filmowych Soundtrack. Z
Zapowiada się smakowicie. Witaj, Jesieni!     

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę