Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Nowy rok szkolny 2006/2007

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2006/2007 odbyła się na nowym placu apelowym. Jak co roku dyrekcja powitała nauczycieli i uczniów. W wyniku rekrutacji do klas pierwszych w ZSE i O nr 6 w Łomży powstały 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego (IA, IB, IC), 3 klasy Liceum Profilowanego ( IPA, IPB, IPC) oraz 3 klasy Technikum (ITA, ITB, ITC). Dyrektor szkoły mgr Paweł Drożyner w swoim przemówieniu szczególnie gorąco powitał nowych nauczycieli i nowych uczniów, życząc wszystkim samych sukcesów w nowym roku szkolnym 2006/2007.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
cz, 28 września 2006 09:05
Data ostatniej edycji: cz, 28 września 2006 09:24:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę